İletişim Bilgileri

Arı Nikah Şekeri Ve Süs

  • Yetkili Kişi: Mustafa Erdoğan
  • Telefon numarası: +90 (212) 519-11-88, Ofis
  • +90 (542) 650-08-00, Selman bey
  • +90 (533) 139-40-08, Mustafa Bey
  • MSN: arisus@hotmail.com
  • Adres: Tahtakale Mah. Hasırcılar Cad. Balkapanı Sok. Ersoy Han. Kat :1, Eminönü, İstanbul, 34116, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

2. Renkler neyi temsil eder ?

2. Renkler neyi temsil eder ?

19.08.2013

Nikah şekerinizi seçer iken varsa bir organizasyonundaki mekan renkleri ( masa , sandalye ve masa süslemeleri gibi) size renk seçiminde yardımcı olacaktır.. Bu renkleri seçerken bir birine uygun renkleri (yeşil- krem, krem-kahve) yada tamamen aynı sadece nikah şekerinizin üzerindeki küçük ayrıntıları farklı renk olarak tasarlayabilirsiniz.. Nikah şekerinizin renk tasarımında bizim önerilerimizi dikkate alacak olursanız size özel sadece bizim önerebileceğimiz zevkinize özel tasarım ve tonlamaları önerebiliriz.. Klasik davet veriyorsanız siyah ve beyaz vazgeçilmez renkler olarak da değerlendirilebilir..

Kaynak: Nikah Şekeri

Önceki makaleler
Nikah Şekeri Ve Renklerin Temsili
Nikah Şekeri Ve Renklerin Temsili

18.07.2013

En mutlu gününüzde, o kocaman karmaşa ve nikah telaşı içinde , o güne ait bir simge bir hediye dağıtmak için karasız bir şekilde araştırmaya girdiniz. ve rastgele google aramaları içinde bu yazıya takıldınız... Sanırım şanslısınız .. Size çok fazla ayrıntıya girmeden en uygun ve pratik şekilde seçmenize yardımcı olacak ve sonuçtan hoşnut ayrılmanızı sağlayacağız..
1. Nikah Şekerimi Nasıl Seçmeliyim ..?
1. Nikah Şekerimi Nasıl Seçmeliyim ..?

18.07.2013

Çeşitli değerlendirmeler sonucunda size, zevkinize ve bütçenize en uygun nikah şekerini seçmenize yardımcı olacak yazımıza bir göz atın..