İletişim Bilgileri

Arı Nikah Şekeri Ve Süs

  • Yetkili Kişi: Mustafa Erdoğan
  • Telefon numarası: +90 (212) 519-11-88, Ofis
  • +90 (542) 650-08-00, Selman bey
  • +90 (533) 139-40-08, Mustafa Bey
  • MSN: arisus@hotmail.com
  • Adres: Tahtakale Mah. Hasırcılar Cad. Balkapanı Sok. Ersoy Han. Kat :1, Eminönü, İstanbul, 34116, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Şişe Nikah Şekerleri

Şişe Nikah Şekerleri

25.06.2014

Şişe Nikah Şekeri Süslemeleri, Tasarımları: Nikah sezonunun tam ortasındayız ve size özel.., daha özel ve farklı ürünler tasarlayıp beğeninize sunuyoruz. Bu yıl tüm nikahların gözdesi olan mantar kapaklı şişe nikah şekeri ürünlerimiz, önce en güzel nikahları , sonra davetlilerinizin beğenisi ile çalışma masalarını ve vitrinlerini, sizin en güzel gününüzün tarihi yazan şık teşekkür kartları ile sonraki yıllara sizden bir hatıra olarak kalıyor.
Geçmişten , tarihten esinlenerek süslediğimiz bu şık ürünün içindeki ve üzerindeki ayrıntıları kaçırmamanız için, size kısaca ürünü özetleyelim.
Şişe içinde yıkanmış akvaryum kumu mavi ve beyaz olarak iki renk karışık olarak tasarladık. buna ek olarak, şişe içinde küçük doğal deniz kabukları da ekledik. Nikah şekeri olduğu için şekersiz olmaz elbette… Biz bu ürünün sadeliği ve şıklığı bozulmasın diye, fiyonkla beraber şekeri cam şişenin arkasına gelecek şekilde bağladık. Sayfamıza tıklayıp, diğer fotoğraflara göz atarsanız badem şekerinin tam yerini görebilirsiniz. Tül çeşidimiz özellikle mat ve pastel renk olarak seçtik . ‘'Sizin istediğini renk tonlarında da süsleme yapabiliriz.’‘

Son olarak yaptığımız fiyonk ortasına küçük doğal deniz yıldızı ve yarım kalp fiyonk ile ürünümüzün şıklığını mühürledik..

Bu ve bu ürüne benzer on veya on beş ürün tasarımımız daha İnternet sayfamızda sizleri bekliyor.

Size birkaç ayrıntıyı belirmekte yarar görüyorum. İmalatını yaptığımız cam ürünlerde kargo ile gönderilerimizde her ne kadar korumalı gönderim yaparsak yapalım bir iki adet kırılması olağan durumlardandır. Biz bu ürünlerde mağdur olmamanız adına, bir yada iki adet fazla ürün ekliyoruz. Fiyonk el ile bağlama yapıldığı için ’‘kargo gönderimleri ile ’‘’ üründen asla ayrılmaz ama ekseni etrafında dönebilir. Sunum yaparken el yordamı ile düzeltilip öyle sunulması tavsiyemizdir.
Sizleri sayfamıza ..,‘’ eğer zamanınız varsa ofisimize yani tasarım atölyemize'‘ bekleriz.
ARI SÜS

Kaynak: Arı Süs Cam Nikah Şekerleri

Önceki makaleler
Unutulmayan Geleneklerden Biri Nikah Şekeri
Unutulmayan Geleneklerden Biri Nikah Şekeri

19.06.2014

Bir çok geleneğin aksine, vücut ve tarz değiştirerek günden güne yenilenen, ne kadar evrim geçirse de asla unutulmayacak bir gelenektir nikah şekeri.
Mutlu Eden Nikah Şekeri Tasarımları
Mutlu Eden Nikah Şekeri Tasarımları

16.06.2014

Benzersiz bir nikah töreni hazırlıyor ve bu tören için daha özel, sizin için tasarlanmış bir nikah şekeri arıyorsanız, bu makalemize rastladınız ve emin olun, sizin istediğiniz nikah şekerini bu yazımız ve uzman ekibiz, size, sizi mutlu edecek, ilginç alternatifler, fikirler sunacaktır
Ucuz, Uygun Fiyatlı Bebek Şekeri
Ucuz, Uygun Fiyatlı Bebek Şekeri

09.12.2013

Bebek şekerini yüksek adet yaptırmayı düşünüyorsunuz yada bebeğinizin diğer masrafları için bebek şekerine fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız ucuz uygun fiyatlı mıknatıslı sticker ürünler tercihinize sunabiliriz..