İletişim Bilgileri

Arı Nikah Şekeri Ve Süs

  • Yetkili Kişi: Mustafa Erdoğan
  • Telefon numarası: +90 (212) 519-11-88, Ofis
  • +90 (542) 650-08-00, Selman bey
  • +90 (533) 139-40-08, Mustafa Bey
  • MSN: arisus@hotmail.com
  • Adres: Tahtakale Mah. Hasırcılar Cad. Balkapanı Sok. Ersoy Han. Kat :1, Eminönü, İstanbul, 34116, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Bebek Şekeri, Nikah Şekeri, Tatlı İkramlıklar

Bebek Şekeri, Nikah Şekeri, Tatlı İkramlıklar

05.07.2014

Bebek Şekeri, Nikah Şekeri, Tatlı İkramlıklar Bu yılın en görkemli nikahlarında, en şirin bebek mevlit törenlerinde boy gösteren steril ve minik bal kavanozlarına ilgi giderek artıyor. Çeşitli süsleme seçeneğinin bol olması, minik kavanozları nikah şekeri ve bebek şekeri olarak tasarımcıların vazgeçemediği bir obje olmayı sürdürüyor. Yakın zamanda bir nikah töreniniz veya bir bebek mevlit töreniniz var ise camın çekiciliği sizi ve misafirlerinizi etkisi altına alacak, şık etiket tasarımı ile yıllarca saklanıp kullanılacak bir obje olacaktır.
Nikah Şekeri Olarak Süsleme Seçeneği: Kavanoz içine beyaz badem şekeri, lavanta, kuru kahve ve ya bunun gibi sizinde tercih edebileceğiniz bir ikramlık koyulabilir. Etiket tasarımı ise bir gelin damat karikatürü ve gelin damat isimleri, tarihi yazılabilir. ‘'Sadelikten hoşlanmıyorum’‘ diyorsanız… Kavanozun bir büyük boyu ( sadece 1 cm boy olarak fark eder ve etiket yapışması için gerekebilir), kullanılabilir. Kapak üzerine kağıt gül, papatyalar ve renklere uygun ince kurdeleler ile süslenebilir.Burada gözünüzden kaçabilecek bir ayrıntı var.Bu ürünlere standart süslemelerin dışında eklemek isteyebileceğiniz her malzeme , küçükte olsa, size ek bir maliyet olarak dönecektir ..

Sade süslenmiş Bir Kaç Örnek Görmek İstersiniz Buraya Tıklayınız..

Bebek Şekeri Olarak Süsleme Seçeneği: Ürün fotoğrafta görüldüğü gibi süslenebilir.Bebek şekeriniz için renklerinize uygun badem şekeri seçeneğiniz de var. Daha fazla ayrıntı veya süsleme talep ederseniz yine kağıt gül ve renklere uygun kurdeleler ile standart süslemenin dışına çıkabilirsiniz. ,
İster nikah şekeri, ister bebek şekeri talebinizde gözünüze ve kesenize uygun bir tasarım yapabilir, bizden memnun, mutlu ve paranızın karşılığını almış olarak ayrılmanız, ilk ve en temel gayemizdir.

Her hafta Makalelerimizin devamı gelecek; fikir edinmek ve takip etmek için ‘'sık

kullanılanlara ekle’‘ butonu ile kaydetmeyi unutmayınız..

Kaynak: Nikah Şeker, Bebek Şekeri, Tasarımlar

Önceki makaleler
Bir Kuş Kafesini, Nikah Şekeri Olarak, Pastel Renklerle, Sizin İçin Tasarladık.
Bir Kuş Kafesini, Nikah Şekeri Olarak, Pastel Renklerle, Sizin İçin Tasarladık.

29.06.2014

Sizin için, pastel renklerle, küçük bir kuş kafesini nikah şekeri olarak tasarladık. İçeriği ve ayrıntıları, alttaki makalemizde yazdık.
Şişe Nikah Şekerleri
Şişe Nikah Şekerleri

25.06.2014

Bu yılın en asil tasarımlarım yarışında, şişe nikah şekerleri ipi göğüslemiş durumda .. Geçmişten, tarihten esinlenerek tasarımını yaptığımız bu nikah şekeri şişelerinin en şık, en özgün süslemeleri bizim sayfamızda sizleri bekliyor.
Unutulmayan Geleneklerden Biri Nikah Şekeri
Unutulmayan Geleneklerden Biri Nikah Şekeri

19.06.2014

Bir çok geleneğin aksine, vücut ve tarz değiştirerek günden güne yenilenen, ne kadar evrim geçirse de asla unutulmayacak bir gelenektir nikah şekeri.