İletişim Bilgileri

Arı Nikah Şekeri Ve Süs

 • Yetkili Kişi: Mustafa Erdoğan
 • Telefon numarası: +90 (212) 519-11-88, Ofis
 • +90 (542) 650-08-00, Selman bey
 • +90 (533) 139-40-08, Mustafa Bey
 • MSN: arisus@hotmail.com
 • Adres: Tahtakale Mah. Hasırcılar Cad. Balkapanı Sok. Ersoy Han. Kat :1, Eminönü, İstanbul, 34116, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Nikah Şekerimi Kendim Yapmak İstiyorum.

Nikah Şekerimi Kendim Yapmak İstiyorum.

09.07.2014

Nikah Şekerimi Kendim Yapmak İstiyorum. Bu gün bu yazımızı okuyor ve kafanızdaki bu soruya cevap arıyorsanız, nikah hazırlıkları başlamış, nikah salonu, gelinlik, damatlık, kına töreni için yer, kına kıyafetleri, kına çerezi, kına da dağıtılacak hediyeler ve diğer ayrıntılar, kına için müzisyen ve ya müzik tesisatı, kına ve düğün öncesi davetiye, .. gibi bir çok temel yada ayrıntı diyebileceğiniz hazırlıkları organize etmiş olmalısınız.. Yada, halen listenin yarısı sizi bekler iken , sizin için gelinlik kadar önemli ve değerli olan nikah şekerinizin kendi elinizden, kendi emeğiniz ve zevkiniz ile imal etmek istiyorsunuz.

Kendi Nikah Şekerinizi Yapmanız İçin Gireceğiniz Zahmetleri Sizlere Sıralayalım.

 • Nikah Şekeri Objesi: Öncelikle nikah şekeri objesine ve objenin nasıl tasarlanacağına , şekerli mi Lavantalı mı olmalı ? karar vermelisiniz.
 • Nikah Şekeri Sarf Malzemeleri, Süsleme Malzemeleri: Nikah şekeri için objenin renkleri ve sarf malzeme renklerinin seçimi ‘'tül, kağıt gül, silikon tabancası, cipso’‘ vb.. çok önemlidir. ’‘Renk seçimi isabetsiz olduğu takdirde, nikah şekeri için seçtiğiniz obje, ne kadar pahalı yada gösterişli olursa olsun, olumlu sonuç ve tepki alamazsınız.’'
 • Malzemelerin Temin Etmek İçin Harcamanız Gereken Zaman: Hiç bir fikriniz olmadığı için ilk başvuracağınız yer ‘’ şu an olduğu gibi'‘ malzeme satan internet siteleri olacaktır. Buraya kadar, ki –eğer kafanızda bir fikir oluştu ise – kaybedeceğiniz zaman, bilgisayar başında bir saat ve ürünün size ulaşması için en az bir iş günüdür. Kararlıysanız size bu link yardımcı olacak ve objeyi seçmeye başlayacaksınız. Karar vermediyseniz tıklamadan yazının devamın okumaya devam ediniz..

>>Nikah şekeri Obje Ve Bibloları<< Ve >>Nikah Şekeri Sarf Malzemeleri<<

Nikah şekeriniz için seçtiğiniz kurdele ve obje bizim garantimiz yada başka bir satıcı tarafından size ulaştığını varsayalım. Sipariş verir iken unuttuğunuz bir şeyler olmadı ve keyif ile masa başına geçip nikah şekerinizin imalatına başladınız.

 • Kurdele Fiyonk Yapmak: Eğer daha önce fiyonk yapmadıysanız bu işe hiç başlamamalısınız. Kurdele fiyonk yapmak nikah şekeri için çok önemlidir. Bir sanatkar için sahne ne ise, ortasına yapışacak obje içinde kurdele fiyonk o dur.
  ‘'ben doğru yapabilirim, en azından deneyerek öğrenirim’‘ diyorsanız eğer, iş sonunda tüm objelerin üzerindeki fiyonklar -tekrar kurdele alıp yapma zahmetine katlanmazsanız- birbirinden farklı ölçüler ve şekillerde olacaktır.
 • Nikah Şekerine Yapışması Gereken Tül Ve Hazırlanması: Tül İçine lavanta yada şekeri doldurup bağlamanız gerekmektedir. Standart şeklini veremiyorsanız tekrar açıp yapmak gibi bir şansınız olmayacaktır. Bir tül bir defa bağlandığı taktirde kırışır ve ikinci defa açılıp bağlanamaz.
 • Nikah Şekerini Yapıştırmak İçin Sıcak Silikon Kullanmak: Nikah öncesi yanık parmaklar size nikah ve kına organizasyon süresi boyunca çeşitli olumsuzluklar olarak dönecektir.
  Bünyemizde on yıldır çalışan bayan kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerin çeşitliliğine göre, küçük işçilik maliyetlerimiz ile, bu kısıtlı zamanlarınızda, usta ve deneyimli kadromuz ile sizleri bu zahmetten kurtarıyor, değerli vaktinizi sizlere kazandırıyoruz. İstediğiniz ürünün süslemesi yok ise; süslemesini, süslenmiş ürün ise; üzerinde değiştirmek istediğiniz sarf malzemeler ve renkleri sizin için küçük maliyetler ile değiştiriyor, mail yolu ile onay alıyor ve imalatını gerçekleştiriyoruz. Size sadece memnun kalıp gülümsemek ve bizi tavsiye etmek kalıyor.

  Bu yazımızı bütün bu zorlukları göze alabilmeniz niyeti ile hazırladık

  Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz..

Kaynak: Arı Süs, Nikah Şekeri Atölyesi

Önceki makaleler
Bebek Şekeri, Nikah Şekeri, Tatlı İkramlıklar
Bebek Şekeri, Nikah Şekeri, Tatlı İkramlıklar

05.07.2014

Minik Şirin cam kavanozlar ve bu ürünlerin Nikah şekeri, Bebek Şekeri tasarımları.
Bir Kuş Kafesini, Nikah Şekeri Olarak, Pastel Renklerle, Sizin İçin Tasarladık.
Bir Kuş Kafesini, Nikah Şekeri Olarak, Pastel Renklerle, Sizin İçin Tasarladık.

29.06.2014

Sizin için, pastel renklerle, küçük bir kuş kafesini nikah şekeri olarak tasarladık. İçeriği ve ayrıntıları, alttaki makalemizde yazdık.
Şişe Nikah Şekerleri
Şişe Nikah Şekerleri

25.06.2014

Bu yılın en asil tasarımlarım yarışında, şişe nikah şekerleri ipi göğüslemiş durumda .. Geçmişten, tarihten esinlenerek tasarımını yaptığımız bu nikah şekeri şişelerinin en şık, en özgün süslemeleri bizim sayfamızda sizleri bekliyor.