İletişim Bilgileri

Arı Nikah Şekeri Ve Süs

  • Yetkili Kişi: Mustafa Erdoğan
  • Telefon numarası: +90 (212) 519-11-88, Ofis
  • +90 (542) 650-08-00, Selman bey
  • +90 (533) 139-40-08, Mustafa Bey
  • MSN: arisus@hotmail.com
  • Adres: Tahtakale Mah. Hasırcılar Cad. Balkapanı Sok. Ersoy Han. Kat :1, Eminönü, İstanbul, 34116, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

İsim Kartları

İsim Kartları

23.08.2014

Nikah Şekeri, Bebek Şekeri, İsim ve Teşekkür Kartları

Her kadın en özel gününde, dağıtacağı süslemenin kendi elinden çıkmasını yada bire bir kendi zevkine göre olsun ister. Bu makalemizi sabır gösterip okuyor iseniz muhtemelen aşamadığınız bir eksiğiniz olan isim kartlarını ‘'nereden pratik bir şekilde alabilirim ?’‘ sorusuna yanıt arıyorsunuz. Tebrik ederiz yanıtı buldunuz. Bizde olan isim kartı örneklerinden her hangi birini seçip sipariş verebilir ertesi gün ’‘Bazı bölgelere göre kargo ulaşımı değişiklik gösterebilir’‘ süslemesini yaptığınız ürüne ekleyebilirsiniz.

İsim Kartı Nedir ?

İsim Kartı farklı boyutlarda tasarlanıp, yaklaşık 28 x 34 ile 50 x 50 mm arasında değişen, nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri, kına süslemeleri gibi… ürünlerin tül, kurdele; yapışkan içerenler ise saydam zeminlere tatbik ve imalatı yapılan, tören tarihinin, gelin damat isminin, ürünün muhtevasına göre içeriği değişen küçük kartlardır.

Hangi Kartı Nerede Kullanabilirsiniz

İlk gelecek soru sticker (kendiliğinden yapışan) isim kartları tüle yapışır mı ?
Yapışır fakat bir saat sonra polyester olan tülden ayrılır. Sticker isim kartları saydam yada yarı saydam zeminlerde iyi sonuç verir. Örnek ‘’ Cam , polyester biblo, karton kutu, plastik kutu, gibi..
Tül üzerine yapışan her hangi bir isim kartı yoktur. Nikah şekeri, bebek şekeri tül ve kurdelesine, 120 gr A-4 boyutuna baskı yapılan kağıt, makas yardımı ile kesilerek, silikon tabancası yada tel zımba ile uygulanabilir.

Nikah şekeri için seçilebilecek , şu an satışta olan uygun fiyatlı etiket ve isim kartları: Gelin Damat Baskılı İsim Kartı, At Arabası Baskılı İsim Kartı, Nikah Şekeri İçin, Gelin Damat Baskılı Sticker İsim Kartı,
Nikah Şekeri İçin, Lila Zemin Baskılı Sticker İsim Kartı, Nikah Şekeri İçin, Açık Pembe Zemin Baskılı Sticker İsim Kartı, Nikah Şekeri İçin, Açık Mavi Zemin Baskılı Sticker İsim Kartı, Nikah Şekeri İçin, Krem Zemin Baskılı Sticker İsim Kartı. dır.

Bebek Şekeri İçin İsim Kartları: Pembe Biberon Tutan Bebek Baskılı İsim Kartı, Mavi Biberon Tutan Bebek Baskılı İsim Kartı, Pembe Biberon Tutan Bebek Baskılı Sticker İsim Kartı, Mavi Biberon Tutan Bebek Baskılı Sticker İsim Kartı, dır.

Kaynak: Nikah şekeri, bebek şekeri etiket

Önceki makaleler
Nikah Şekeri, Renkler Ve Anlamları.
Nikah Şekeri, Renkler Ve Anlamları.

16.07.2014

Bazı renkler, nikah şekeri tasarımı yada imalatı yapılırken çok az kullanılır . Bu durumun nedenini hiç merak ettiniz mi? Renklerin psikolojik etkileri, genel anlamda uyandırdığı hisler ve bunun etkisi altında kalan algılarımız nikah şekeri seçiminde de bize yön gösteriyor mu ? . Bütün bu soruların cevaplarına, tasarımcılarımızdan referans alarak bu makalemizde yer verdik.
Nikah Şekerimi Kendim Yapmak İstiyorum.
Nikah Şekerimi Kendim Yapmak İstiyorum.

09.07.2014

Nikah hazırlıkları ve bir çok detay içinde boğuldunuz.. Nikah şekerinizi kendiniz yapmak istiyorsunuz ama başa çıkabileceğiniz den emin değilsiniz. Öyle ise yazımıza göz atmanızı öneririz. Size avantaj ve dezavantajlarını bu yazımızda sıralayacağız.
Bebek Şekeri, Nikah Şekeri, Tatlı İkramlıklar
Bebek Şekeri, Nikah Şekeri, Tatlı İkramlıklar

05.07.2014

Minik Şirin cam kavanozlar ve bu ürünlerin Nikah şekeri, Bebek Şekeri tasarımları.