İletişim Bilgileri

Arı Nikah Şekeri Ve Süs

  • Yetkili Kişi: Mustafa Erdoğan
  • Telefon numarası: +90 (212) 519-11-88, Ofis
  • +90 (542) 650-08-00, Selman bey
  • +90 (533) 139-40-08, Mustafa Bey
  • MSN: arisus@hotmail.com
  • Adres: Tahtakale Mah. Hasırcılar Cad. Balkapanı Sok. Ersoy Han. Kat :1, Eminönü, İstanbul, 34116, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Nostalji Otomobil 1957 Chevrolet Belair Nikah Şekeriniz Olsun İstermisiniz ?.

Nostalji Otomobil 1957 Chevrolet Belair Nikah Şekeriniz Olsun İstermisiniz ?.

08.10.2014

Bir Woksvagen Beetle'ı Nikah Şekeri Olarak Tasarlamıştık

Ocak ayının başlarında tasarımcılarımızın birinin bakış açısına giren bir oyuncak, Wolksvagen Beetle (ülkemizde namı değer vos vos olarak bilinir) otomobil görüp ‘'bu şirin araba düğün arabası olarak kullanılmasına rağmen rağmen nikah şekeri olarak tasarlandığı taktirde tercih edilecektir’‘ öngörüsü ile, ürünü süsleyip bize getirdi. Sahibi olduğumuz bu şirin tasarım, bu güne kadar 45 çiftimizin nikahında boy gösterdi ve toplam 2730 adet satmış bulunmaktadır. Bu büyük başarımız için düşünen, tasarlayan, imalatını yapan, koli ve paket yapan tüm ekibimizi kutluyor ve teşekkür ediyoruz.

Nostalji Filmlerinin Vazgeçilmez Otomobili 1957 Chevrolet Belair

Nostalji otomobil koleksiyoncuları tarafından çok iyi tanınan 1957 Chevrolet Belair, kimimizin çocukluğunun, kimimizin gençliğinin otomobilidir. Şimdilerde halen değerini koruyan bu Amerikan otomobili, unutulmaz Yeşil Çam filmlerinin karelerini süslemiş ve sinema tarihine, usta oyuncuların aile, iş ve reel hayatlarına şahitlik etmiştir.

Yeşil Çam filmlerinin imrenilen ve arzulanan otomobilidir 1957 Chevrolet Belair.

Mesela Memduh Ün'ün 1966 da çektiği ‘'Altın Çocuk’‘ ismi ile Türk sinemasına uyarladığı, James Bond filminin Türkiye versiyonunda kullanılan ve hep imrenilen otomobiller arasındadır.

http://www.milliyet.com.tr/-altin-cocuk-arsoy-otomobiliyle-bulustu/gundem/gundemdetay/08.04.2013/1690554/default.htm

Kıymetli Türk Sineması sanatçısı merhum Sadri Alışık, eşi Çolpan İlhan, oğlu Kerem Alışık'a miras bıraktığı 1957 Chevrolet Belair ile ’‘Turist Ömer’‘ serisini çekmiştir.

http://sinematikyesilcam.com/2014/06/19-yil-sonra-iki-sevgili-mezarlikta-bulustu/

Nikah Şekeri Dahi Olsa Bir Chevrolet Belair Sahibi Olun Ve Nikah Töreninizde Sevdiklerinize Hediye Edin.

Şimdi çok geç kalmış değilsiniz ve hala stoklarımızda (bu yazıyı yazdığımız tarih için geçerli) halen ürün malzemesi mevcut. Nostaljiyi seviyor ve sevdiklerinizi bu üründen mahrum etmek istemiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.
Ürün üzerindeki hiç bir süsleme hazır değil el yordamı ile tek tek eklenmektedir. Bu duruma göre diğer ürünlerden farklı olarak ürünün süslemesi daha fazla vakit almaktadır. 50 Adet ürünün imalatı yaklaşık 10 ile 15 gün arası değişmektedir. Ürün tek renk olarak siparişi mümkün değildir (!). Ürün renkleri fotoğrafta olduğu gibi; sarı, mavi, kırmızı ve siyahtır. Ürünün diğer fotoğraflarını görmek için aşağıdaki linke tıklayınız. Vakit ayırıp makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Hayırlı olsun.

Nikah Şekeri 1957 Chevrolet Belairin Diğer Fotoğraflarını Buradan Görebilirsiniz.

Kaynak: Arı Nikah Şekeri Ve Süs Tasarım Atölyesi

Önceki makaleler
İsim Kartları
İsim Kartları

23.08.2014

Bizden yada başka bir yerden satın aldığınız malzemeler ile süslediğiniz nikah şekeri, yada bebek şekeri süslemeleri, isim kartsız boynu bükük kalmasın diye sizler için çeşitli zemin ve malzemelere uygun isim kartları tasarladık. Size kalan sipariş edip ertesi gün teslim almak.
Nikah Şekeri, Renkler Ve Anlamları.
Nikah Şekeri, Renkler Ve Anlamları.

16.07.2014

Bazı renkler, nikah şekeri tasarımı yada imalatı yapılırken çok az kullanılır . Bu durumun nedenini hiç merak ettiniz mi? Renklerin psikolojik etkileri, genel anlamda uyandırdığı hisler ve bunun etkisi altında kalan algılarımız nikah şekeri seçiminde de bize yön gösteriyor mu ? . Bütün bu soruların cevaplarına, tasarımcılarımızdan referans alarak bu makalemizde yer verdik.
Nikah Şekerimi Kendim Yapmak İstiyorum.
Nikah Şekerimi Kendim Yapmak İstiyorum.

09.07.2014

Nikah hazırlıkları ve bir çok detay içinde boğuldunuz.. Nikah şekerinizi kendiniz yapmak istiyorsunuz ama başa çıkabileceğiniz den emin değilsiniz. Öyle ise yazımıza göz atmanızı öneririz. Size avantaj ve dezavantajlarını bu yazımızda sıralayacağız.